Esu Rusnė Kuliešiūtė, psichologė įkūrusi 11 Avių – miego konsultacijų veiklą. Jau daugiau nei 5 metus konsultuoju ir vedu mokymus. Pati įveikusi savo ilgalaikę nemigą specializavausi kaip suaugusiųjų miego psichologė ir dabar padedu kitiems, turintiems problemų su miegu. Tad kviečiu rašyti ir klausti apie savo ar artimųjų miegą visus turinčius klausimų.
KET-N (kognityvinė elgesio terapija nemigai) sertifikacija 2023,
Psichologijos magistras 2015-2017
Psichologijos bakalauras 2010-2014
Koučerio sertifikacija 2014-2015
Ekspertas atsako:
Nuo: Gintarė 2024-12-20
Sveiki, kognityvine elgesio terapija nemigai, o kas tai yra?
Sveiki, Gintare,
tai konkrečiai nemigai gydyti sukurtas ne farmakologinis metodas. Jis paremtas konkrečiomis užduotimis, kurias nurodo specializaciją turintis psichologas ir darbu su nemigą palaikančiomis mintimis, stresu.
Metodika yra atkeliavusi iš JAV, pradėta kurti dar 1970-aisiais, o dabar jau tapusi pagrindine nemigos gydymo srityje daugelyje vakarietiškų valstybių.
Bendrai gydymas dažniausiai trunka apie 4-6 savaites. Jis nėra malonus, visgi atstatinėjamas vienas iš bazinių poreikių. Na bet tyrimai rodo tikrai gerus rezultatus.
Daugiau informacijos galite rasti čia (lietuviškai):
Svarbu paminėti, kad aš nesu medikė, tad mano nuomonė nėra kaip medicinos daktarės. Dėl vaistų vartojimo svarbu pasitarti su vaistus išrašiusiu mediku.
Bendrai praktikoje vaistai niekada neišgydo nemigos, ypač lėtinės (kuri tęsiasi 3 mėn. ir daugiau). Kol vaistai vartojami, nemigos simptomai yra prislopinami. Atsisakius vaistų, nemiga labai dažnu atveju sugrįžta (tiesiog pasirodo, nes nebuvo dingusi).
Svarbu žinoti, kad net vaistai, kurie nėra migdomieji, bet turi migdomąjį poveikį (kaip kad Tritico), juos vartojant padidėja tikimybė, kad natūrali miego architektūra bus
Svarbu paminėti, kad aš nesu medikė, tad mano nuomonė nėra kaip medicinos daktarės. Dėl vaistų vartojimo svarbu pasitarti su vaistus išrašiusiu mediku.
Bendrai praktikoje vaistai niekada neišgydo nemigos, ypač lėtinės (kuri tęsiasi 3 mėn. ir daugiau). Kol vaistai vartojami, nemigos simptomai yra prislopinami. Atsisakius vaistų, nemiga labai dažnu atveju sugrįžta (tiesiog pasirodo, nes nebuvo dingusi).
Svarbu žinoti, kad net vaistai, kurie nėra migdomieji, bet turi migdomąjį poveikį (kaip kad Tritico), juos vartojant padidėja tikimybė, kad natūrali miego architektūra bus suardyta. T.y., miegas gali tapti labiau paviršutinis, nutrūkstantis, iš ryto gali jaustis poilsio trūkumas. Tad jei turite galimybę, rekomenduoju išbandyti nemigos gydymui specialiai per keletą dešimtmečių sukurtą metodą - kognityvinę elgesio terapiją NEMIGAI (KET-N). Esu nevienintelė šio metodo praktikė Lietuvoje, tad gydymas yra pasiekiamas.
Šilčiausi linkėjimai,
Rusnė Kuliešiūtė
insomnia.lt/lt
Nuo: Gintarė 2024-12-08
Sveiki, prabundu nakti negaliu užmigti vartojau vaistus, bet nepadejo kas gali padėti?
Galimai patiriate vadinąmąją prabudimo nemigą. Tai yra miego sutrikimas, liga, kai negalime patirti vientiso miego. Medikamentai nemigos negydo, tik slopina jos simptomus, kol vaistai vartojami. Nemiga yra gydoma jai specialiai sukurta metodika - kognityvine elgesio terapija nemigai. Tad siūlau kreiptis į specialistą, turintį šią specializaciją.
Rusnė Kuliešiūtė
insomnia.lt/lt
Nuo: Lionė 2024-11-30
Dėl lėtinės nemigos sveiki esu 69m vargina lėtinė nemiga daug netu mažsaug nuo 45pradėjau vartoti raminamuisius sanaxs ir kitokius nesbuvo daug netų streso nerimi dėl vyro psuxiloginio smurto dabar du netus geriu kvetipino 25mgviebą tabl bet jis nebemigdo kartais paimu luse lorafeno išmuegu gerai bet ryte jahčku svaigimą ką daryti gal patarsit
Vaistai nemigos negydo, tiesiog slopina šios ligos simptomus tol, kol vaistai yra vartojami. Rekomenduočiau pradėti nemigos gydymą su pagrindine šios ligos gydymo metodologija - kognityvine elgesio terapija nemigai. Lietuvoje yra keletas psichologų, turinčių šios metodologijos sertifikaciją.
Šilti linkėjimai,
Rusnė Kuliešiūtė
Nuo: Artūras D. 2024-11-18
Labas vakaras. Artimas žmogus serga paranoidine šizofrenija. Labai blogai miega dar dėl pastovaus spengimo ūžesio galvoje ir ausyse. Vaistai miegui nevisada padeda. Galbūt galite patarti ką nors dėl tinnito ir geresnio užmigimo laiko?
dėl tinito yra keletas variantų. Jei jo priežastis yra idiopatinė hipertenzija (dėl padidėjusio smegenų spaudimo), kartais padeda jei miegama ant aukštesnės pagalvės/ pakėlus viršutinę lovos dalį. Tiems, kurie patiria tinitą vienoje pusėje, kartais padeda jei gulama ant šono. Bendrai yra rekomendacija miegoti su baltu triukšmu, kuris gali padėti maskuoti vidinį skambesį (zvimbimą).
Jei jūsų artimas žmogus patiria lėtinę nemigą, tyrimai rodo, kad šiai populiacijai taipogi taikoma kognityvinė elgesio terapija nemigai. Tai iš esmės yra vienintelė mokslu patvirtinta nemigos gydymo metodika. Jei sunkumas užmigti yra labiau retas ir sporadiškas, patartina, kad tarp pabudimo ir sekančio užmigimo būtų bent 16h tarpas. T.y., neatsigulti per anksti.
Rusnė K.
Nuo: Sandra 2024-10-23
Turiu epizoidinę nemigą, kuri perėjo į ilgalaikę. Tai yra, kad miegoti nueinu, kad ir 9,10 ar 11 . Miegas pradeda imti 3-4 ryto. Naktį rik guliu, miegas visiškai neima. Vaistus nuo nemigos nustojau vartoti, nes ryte būnu apsnūdus. Kokius tyrimus reikia daryti, kad atrasti priežastį ko organizme trūksta.
Šaunu, kad pasirinkote nebevartoti vaistų - jie iš tiesų negydo nemigos, tik ją maskuoja.
Kai nemiga tampa lėtinė, ją geriausia gydyti tiesiogiai. Pasaulyje pripažinta ir itin efektyvi gydymo metodika vadinasi KET-N (kognityvinė elgesio terapija nemigai). Ji padeda atstatyti biologinius ir psichologinius miego mechanizmus. Daugiau informacijos apie gydymą: 11aviu.lt/metodika
Jei visgi norėtųsi pasitikrinti sveikatą, dažniausiai atliekami bendrieji kraujo tyrimai, taip pat gali būti tikrinamas geležies kiekis, tiriama skydliaukė, kartais ir vitamino D kiekis.
Šilti linkėjimai,
Rusnė Kuliešiūtė
Nuo: Edita 2024-09-24
Sveiki,
ar gali būti, kad vakarinis pasivaikščiojimas gryname ore (apie 50 min. trukmės) išblaško miegus ir grįžus sunku užmigti? Dėkoju
Ačiū už Jūsų klausimą. Bendra rekomendacija yra vengti aktyvaus sporto 2-3h prieš miegą. Tad jei pasivaikščiojimas yra tikrai aktyvus ("iki prakaito"), tuomet taip, tai gali kliūdyti užmigimui.
Tačiau lengva fizinė veikla gryname ore (ypač pastovi) dažniausiai skatina gerą miegą, kadangi būnant lauke akys prisiderina prie tamsos, dėl to organizmas pradeda ruoštis miegui (gamina tam tikrus hormonus) ir judant mes išnaudojame energijos resursų, dėl ko dažniausiai užmigti tampa lengviau.
Jei patiriate nemigą ar daug streso, situacija yra dar šiek tiek kitokia. Tuomet aktyvus judesys gali dar labiau sužadinti nervų sistemą, kuriai ir taip sunku nurimti ir taip kliudyti miegui.
Šilčiausi linkėjimai,
Rusnė Kuliešiūtė
Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.
Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.
Šioje svetainėje naudojami slapukai
Medicina.lt slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti galimybę vartotojams naršyti patogiau, teikti patrauklius
pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie vartotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą
bei UAB "Saulės Spektras" teikiamas paslaugas. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Leisti slapukus“.
Šiuos slapukus naudojame savo lankytojams ir stengiamės pasiūlyti paprastą bei pažangią svetainę, kuri automatiškai
prisitaiko prie jų poreikių ir norų. Norėdami tai pasiekti naudojame techninius slapukus, kurie padeda rodyti Jums
mūsų svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą, sukurti vartotojo paskyrą, prisijungti ir kitaip apdoroti pagal
funkcionalumą. Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui.
Šiuos slapukus naudojame prisiminti Jūsų pageidavimus ir padėti naudotis mūsų svetaine veiksmingai bei efektyviai.
Pavyzdžiui, šie slapukai prisimena Jūsų pageidaujamą kalbą, paieškas ir anksčiau peržiūrėtas paslaugas/prekes. Šiuos
slapukus galime naudoti ir Jūsų registracijos informacijai prisiminti, kad kaskart apsilankius mūsų svetainėje Jums
nereikėtų iš naujo įvesti prisijungimo duomenų. Šie funkciniai slapukai nėra būtini svetainei funkcionuoti, tačiau
prideda funkcionalumo ir pagerina Jūsų naudojimosi Bendrovės svetaine patirtį.
Šiuos slapukus naudojame įgyti įžvalgų apie tai, kaip mūsų lankytojai naudojasi Bendrovės svetaine. Tokiu būdu
galime optimizuoti ir pagerinti savo svetainę, suprasti reklamų ir komunikacijos efektyvumą bei užtikrinti, kad vis dar
esame įdomūs ir aktualūs. Galime rinkti duomenis apie Jūsų peržiūrėtus internetinius puslapius, iš kurių puslapių
atėjote, bei informaciją apie datą ir laiką. Tai taip pat reiškia, kad galime naudoti informaciją apie Jus ir tai, kaip
naudojate Bendrovėje svetainę, pavyzdžiui, apsilankymo dažnumą, paspaudimų skaičių tam tikrame puslapyje,
naudotus paieškos žodžius ir kt. Kaip mūsų reklaminių kampanijų dalį, galime panaudoti analitinius slapukus, kad
sužinotume, kaip vartotojai naršo mūsų svetainėje po to, kai jiems parodoma reklama internete. Tai gali apimti ir
reklamas trečiųjų šalių svetainėse.
Šiuos slapukus naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad savo bei kitose svetainėse rodytume suasmenintą
reklamą. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, Jūsų ieškotomis,
peržiūrėtomis prekėmis/paslaugomis.
Šiuos slapukus naudojame, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.
Šie slapukai nenaudojami.
Kaip UAB "Saulės Spektras" (toliau – Bendrovė) naudoja slapukus?
Medicina.lt slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti galimybę vartotojams naršyti patogiau, teikti patrauklius
pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie vartotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą
bei Bendrovės teikiamas paslaugas.
Kas yra slapukai?
Slapukas (angl. Cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.
Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą ir Bendrovės teikiamas paslaugas.
Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar sutinkate, kad Bendrovės svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje. Visus naudojamus slapukus ir jų aprašymus galite matyti slapukų išklotinėje.
Kokius slapukus naudoja Bendrovė?
Būtinieji
Šiuos slapukus naudojame savo lankytojams ir stengiamės pasiūlyti paprastą bei pažangią svetainę, kuri automatiškai
prisitaiko prie jų poreikių ir norų. Norėdami tai pasiekti naudojame techninius slapukus, kurie padeda rodyti Jums
mūsų svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą, sukurti vartotojo paskyrą, prisijungti ir kitaip apdoroti pagal
funkcionalumą. Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui.
Funkciniai
Šiuos slapukus naudojame prisiminti Jūsų pageidavimus ir padėti naudotis mūsų svetaine veiksmingai bei efektyviai.
Pavyzdžiui, šie slapukai prisimena Jūsų pageidaujamą kalbą, paieškas ir anksčiau peržiūrėtas paslaugas/prekes. Šiuos
slapukus galime naudoti ir Jūsų registracijos informacijai prisiminti, kad kaskart apsilankius mūsų svetainėje Jums
nereikėtų iš naujo įvesti prisijungimo duomenų. Šie funkciniai slapukai nėra būtini svetainei funkcionuoti, tačiau
prideda funkcionalumo ir pagerina Jūsų naudojimosi Bendrovės svetaine patirtį.
Statistiniai
Šiuos slapukus naudojame įgyti įžvalgų apie tai, kaip mūsų lankytojai naudojasi Bendrovės svetaine. Tokiu būdu
galime optimizuoti ir pagerinti savo svetainę, suprasti reklamų ir komunikacijos efektyvumą bei užtikrinti, kad vis dar
esame įdomūs ir aktualūs. Galime rinkti duomenis apie Jūsų peržiūrėtus internetinius puslapius, iš kurių puslapių
atėjote, bei informaciją apie datą ir laiką. Tai taip pat reiškia, kad galime naudoti informaciją apie Jus ir tai, kaip
naudojate Bendrovėje svetainę, pavyzdžiui, apsilankymo dažnumą, paspaudimų skaičių tam tikrame puslapyje,
naudotus paieškos žodžius ir kt. Kaip mūsų reklaminių kampanijų dalį, galime panaudoti analitinius slapukus, kad
sužinotume, kaip vartotojai naršo mūsų svetainėje po to, kai jiems parodoma reklama internete. Tai gali apimti ir
reklamas trečiųjų šalių svetainėse.
Reklaminiai
Šiuos slapukus naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad savo bei kitose svetainėse rodytume suasmenintą
reklamą. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, Jūsų ieškotomis,
peržiūrėtomis prekėmis/paslaugomis.
Neklasifikuoti slapukai
Šiuos slapukus naudojame, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.
Kas yra konversijų sekimas „Pixel“?
„Pixel“ žyma – tai yra vadinamas (angl. web beacons), (angl. clear GIFs) arba paslėptas programinis kodas. „Pixel“
žyma renka informaciją su trumpais programinio kodo fragmentais, kurie perkelia šią informaciją į mažą grafinį
vaizdą (paprastai nematomą) apie Jūsų veiksmus, kuriuos atliekate mūsų svetainėje. Surinkta informacija
persiunčiama į “Pixel” paslaugų tiekėjo serverį, priešingai nei slapukai įrašydami į Jūsų naršyklę. „Pixel“ gali rinkti
įvairią informacija apie Jūsų veiksmus mūsų svetainėje, mygtukų paspaudimus tam tikrose vietose, pildomų formų
laukų informaciją, IP adresą, informaciją apie naudojamą interneto naršyklę ir kt. „Pixel“ žyma taip pat atpažįsta tam
tikros rūšies informaciją Jūsų kompiuteryje, pvz., esamus slapukus ir juose užfiksuotą informaciją, tokiu būdų padeda
parinkti Jums reklamas, jas optimizuoti pagal surinktus duomenis, kurti tikslines auditorijas būsimoms reklamoms ir
pakartotinės rinkodaros pasiūlymus potencialiems klientams – žmonėms, kurie jau ėmėsi tam tikrų veiksmų mūsų
svetainėje.
Kaip Bendrovė naudoja konversijų sekimą „Pixel“?
„Pixel“ mes naudojame kaip analizės įrankį, leidžiantį įvertinti reklamos efektyvumą, suprasdamas veiksmus, kuriuos
atliekate mūsų svetainėje. Mums padeda stebėti reklamas, optimizuoti jas pagal surinktus duomenis, kurti tikslines
auditorijas būsimoms reklamoms ir pakartotinės rinkodaros pasiūlymus potencialiems klientams – žmonėms, kurie
jau ėmėsi tam tikrų veiksmų mūsų svetainėje. Visus naudojamus „Pixel“ ir jų aprašymus galite matyti slapukų ir
„Pixel“ išklotinėje.
Duomenys apie naudojamus slapukus ir „Pixel“
Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad
Bendrovė nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad
jei paspaudę nuorodą iš Bendrovės interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti
jų privatumo politika.
Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų?
Prieigą prie statistinių duomenų apie Bendrovės svetainės lankytojus turi Bendrovės darbuotojai, dirbantys
Bendrovės rinkodaros ir IT padaliniuose, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės
tobulinimą.
Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti Bendrovės partneriai, kurie teikia Bendrovės interneto svetainės
turinio valdymo įrankius.
Visus kitus mūsų partnerius ir jų privatumo politikas galite matyti slapukų įrankyje, skiltyje „Slapukų aprašas“:
Parodyti slapukų įrankį.
Kiek Bendrovė išsaugo Jūsų duomenis?
Bendrovės naudoja surinktus duomenis analizei iki trejų metų. Slapukai paprastai galioja trumpai, priklauso nuo
slapuko tipo (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki dvejų metų. Tikslius slapukų
galiojimo terminus galite matyti slapukų įrankyje, skiltyje „Slapukų aprašas“: Parodyti slapukų įrankį.
Jeigu esate davę sutikimą slapukams, savo sutikimą galite atšaukti paspaudę šią nuorodą, matysite, kad slapukų
sutikimas yra atšauktas, kai perkrausite svetainę iš naujo: ATŠAUKTI DUOTĄ SLAPUKŲ SUTIKIMĄ (Taip pat sutikimą
galite atšaukti atžymėję varneles ir patvirtindami savo pasirinkimą slapukų įrankyje)
Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite
puslapyje www.allaboutcookies.org ir Jūsų naršyklės pagalbos puslapyje.
Kokias teises Jūs turite ir kaip galite jas įgyvendinti?
Jūs turite šias duomenų subjektų teises:
žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems
duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti;
reikalauti ištaisyti tvarkomus savo asmens duomenis, jei duomenys netikslūs ir / ar nepilni;
reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymą, jei tvarkomi
pertekliniai asmens duomenys, jei atšaukiate savo sutikimą ar yra tam kitas pakankamas pagrindas;
susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu gauti sus savimi susijusius asmens
duomenis, kuriuos Jūs pateikėte Bendrovei, ir persiųsti tuos duomenis kitam duomenų valdytojui, arba
reikalauti, kad Bendrovė tiesiogiai persiųstų šiuos asmens duomenis kitam duomenų valdytojui, kai tai
techniškai įmanoma (teisė į duomenų perkeliamumą).
Jeigu ketinate įgyvendinti savo teises, galite kreiptis į Bendrovę el. paštu info@saulesspektras.lt. Atkreipiame dėmesį, kad
įgyvendinant savo teises, Jūs privalote tinkamai patvirtinti savo asmens tapatybę. Todėl ketindamas siųsti prašymą
Bendrovei, privalote teisės aktų nustatyta tvarka elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti
Jus, patvirtinti savo asmens tapatybę.
Mes nevykdome tokio profiliavimo, kuris gali sukelti teisines pasekmes ar gali daryti didelį poveikį jums, tačiau
teikiant individualizuotus rinkodaros pasiūlymus, jūs galite būti priskirtas atitinkamai klientų kategorijai. Atsižvelgiant
į tai, jūs turite teisę reikalauti žmogaus įsikišimo, pareikšti savo požiūrį ir ginčyti sprendimą.
Jeigu esate davę sutikimą dėl Tiesioginės rinkodaros pranešimų gavimo, turite teisę bet kada atšaukti šį sutikimą
susisiekę su mumis el. paštu info@saulesspektras.lt ar elektroniniame laiške paspaudęs nuorodą, kuri leidžia atsisakyti
tiesioginės rinkodaros pranešimų gavimo.
Turėdami abejonių dėl asmens duomenų tvarkymo ar ketindami įgyvendinti savo teises, galite bet kada kreiptis el.
paštu info@saulesspektras.lt. Nors informacija teikiama nemokamai, tačiau jeigu jūsų siunčiami prašymai yra akivaizdžiai
nepagrįsti arba neproporcingi, visų pirma dėl jų pasikartojančio turinio, turime teisę imti pagrįstą mokestį,
atsižvelgdami į informacijos teikimo arba pranešimų ar veiksmų, kurių prašoma, administracines išlaidas, arba
atsisakyti imtis veiksmų pagal tokį prašymą.
Jeigu manote, kad mes netinkamai tvarkome jūsų duomenis ar neįgyvendiname jūsų teisių, galite pateikti skundą
Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (ada@ada.lt), tačiau atminkite, kad mes visada pasirengę visus
nesklandumus išsiaiškinti kartu su Jumis.