Спросите врача
- Все темы
- Andrologai, urologai
- Ausų, klausos ligos, audiologija
- Kineziterapija
- Masažas
- Natūralūs sveikatinimo būdai
- Nemigos gydymas
- Odontologija
- Osteopatija, manualinė terapija
- Osteopatija, neonatologija, pediatrija
- Psichiatrai psichoterapeutai
- Psichiatrai, priklausomybių ligų psichiatrai
- Psichologai
- Šlapimo nelaikymas, odos priežūra, slauga
- Slauga, pragulų profilaktika ir priežiūra
- Vaikų neurologija
- Vaistažolės, fitoterapija
- Vaistininkystė, farmacija
- Veterinarija
Psichiatrai psichoterapeutai
2018-12-02
Sveiki,
Kokius antidepresantus pradėjote vartoti?
2018-11-24
Sveiki,
Taip, tai gali būti sertralino šalutinis poveikis (toks galėjo būti ir nuo paroxetino), kuris, tikėtina, dar po savaitės kitos praeis. Tikrai galite papildomai vartoti širdies lašus.
2018-11-20
Sveiki,
Svarbu atmesti organinę (kūnišką) šio simptomo priežastį. Kartu, tai - dažnas psichosomatinis simptomas, kuris nurodo jums kad kažko jūsų gyvenime jums per daug, kad kažkas sunkaus "stringa gerklėje". Tai gali būti liūdesys, pyktis, nusivylimas ar kiti sunkūs jausmai.
2018-11-19
Sveiki,
panasu, kad jūs labai blogai toleruojate zoloftą. Mano nuomone, ji reiktų nutraukti ir skirti jums kitos grupės antidepresantą, idant vėl nereiktų vartoti daug ir ilgai raminančių vaistų. Taip, zolofto dozę galite sumažinti ir po savaitės nutraukti.
2018-08-21
Laba diena,
Nieko pavojingo tokiame vaistų nutraukimas nėra. Tačiau galite pasijusti prasčiau. Gali atsinaujinti arba padažnėti panikos priepuoliai, suintensyvėti nerimas, atsirasti galvos svaigimas. Jei taip pasijusite reiktų vėl kreiptis į gydytoją ir ieškoti kitų gydymo būdų.
2018-08-20
Laba diena,
Tradicinėje medicinoje yra du psichologinių problemų gydymo metodai: medikamentinis ir psichoterapija. Medikamentinį(vaistus) Jūs jau išbandėte, jis jums tiko. Bet dabar norite kitaip, tuomet lieka psichoterapija. Jums reiktų ieškoti psichoterapeuto ir su juo sistemingai dirbti. Gydymas vaistais - simptominis gydymas, šalinate tik simptomą, kol geriate vaistus, tol gerai. Psichoterapija labiau orientuota į negalavimą sukėlusios priežasties šalinimą.
2018-08-20
Laba diena,
Šiuos vaistus toks ligonis gali vartoti. Būsena blogėja ne dėl minėtų vaistų vartojimo, labiau panašu, kad jie menkai tepadeda.
2018-08-06
Laba diena,
Jums ir pačiai turbūt akivaizdu, kad, nepriklausomai nuo vaistų vartojimo, būsena blogėja. Reikėtų kreiptis į gydytoją ir pasikonsultuoti dėl gydymo korekcijos.
2018-08-01
Unital 1mg. Vaikui 2m. Mum nurodė po 2tabletes.ar tikrai nepakenksim vaikui?
Ačiū
Laba diena,
Apgailestauju, bet negaliu atsakyti į jūsų klausimą. Reiktų kreiptis į vaistą išrašiusį gydytoją.
2018-07-27
Laba diena,
Teoriškai vaistų, sukeliančių priklausomybę nutraukimas turi būti palaipsninis - palaipsniui mažinant dozę, idant būtų galima išvengti nutraukimo sindromo arba kitaip tariant abstinencijos. Tačiau praktiškai visiškai išvengti abstinencijos, ypač jei vaistas buvo ilgai vartotas, neįmanoma. Bet tai nėra didžiausia blogybė. Jei ir pasireiškia nutraukimo sindromas, jis praeina per kelias dienas, tiesiog reikia kantrybės. Blogiausia, kad žmogus šiuos vaistus ėmė vartoti, nes vargino kažkokie negalavimai. Nutraukus vaistą visi tie negalavimai sugrįžta. Ir tai ištverti dažną kartą yra sunku ir tai trunka ilgai. Kitaip tariant, Jūsų atveju, reiktų bandyti išsiaiškinti nemigos priežastis, jas pašalinti, o tada jau ir lorafeno atsisakyti nebus sunku.
2018-07-26
Sveiki,
sunku Jums konkrečiai atsakyti. Minėti simptomai yra kažkodėl suaktyvėjusių ar naujai atsiradusių vidinių pasąmoningų konfliktų išorinė išraiška. Norint Jums padėti, reikia labai konkrečiai aiškintis, bandyti suprasti šių simptomų pasąmoningą prasmę. Tai nėra paprasta, tai vyksta psichoterapijos metu. Bendrai šie simptomai priskiriami prie nerimo sutrikimų.
2018-07-25
Sveiki,
šis vaistas tikrai ne narkotikas. Toks būsenos pasikeitimas nebūtinai atsirado dėl vaistų vartojimo.
2018-07-12
Laba diena,
dažnas širdies plakimas gali būti šio vaisto šalutinis poveikis. Širdies lašus bei sedatif PC galite vartoti kartu su cipralexu.
2018-07-07
Sveiki,
duomenys, kad lankėtės pas psichiatrą liks tos sveikatos įstaigos registre. Negaliu atsakyti, kiek laiko duomenys yra saugomi. Darbdaviui ši informacija yra neprieinama. Dėl vairuotojo pažymėjimo, klausimas sprendžiamas individualiai.
2018-03-15
jaučiau didelį nerimą, baimę, agresyvumą, pyktį; jau ketvirtą mėnesį vartoju Truxal, 25 mg vieną tabletę nakčiai, jaučiuosi geriau. Mano klausimas: ar prie šio vaisto nepriprantama, kiek laiko galima juos vartoti?
Sveiki,
Truxalis nesukelia priklausomybės. Galite vartoti ilgai. Tikslaus termino įvardinti negaliu, bet šis vaistas gana saugus, pagal poreikį kartais vartojamas metais.
2018-03-14
Sveiki,
reiktų bandyti suprasti jūsų nemigos priežastis. Jei nemigą provokuoja nerimas, zolpidemas jums iš ties netiks. Jei nerimas, nemiga yra vienas iš depresijos simptomų, jums galėtų padėti antidepresantai. Ko gero vertėtų pagalvoti ir apie psichoterapiją, kuri padėtų suprasti negalavimo priežastis ir gal būt padėtų tvarkytis su nemaloniu simptomu ar sutrikimu.
2018-03-14
Laba diena,
antidepresantai, kaip ir daugelis kitų vaistų yra simptominiai. T.y. šalina tik simptomus, nepanaikinant juos sukėlusios priežasties. Nutraukus, kurį laiką efektas išlieka, nes lyg ir išlieka įprotis šiek tiek kitaip į viską reaguoti. Bet taip, susidūrus su sunkumais, nemalonus simptomai dažniausiai grįžta. Didesnė tikimybė atsikratyti varginanćių negalavimų visam laikui yra tuomet, kai žmogus lanko psichoterapiją ir gilinasi į sutrikimo priežastis.
2018-01-22
Laba diena.
Tikrai galite. Tik turite nepamiršti, kad be pertraukų vartojant zolpidemą, jo paveikis susilpnės ar visai išnyks.
2018-01-20
Laba diena,
tikrai nevertėtų prarasti vilties. Man neatrodo situacija beviltiška. Iš to ką rašote susidaro įspūdis, kad Jūs vargina derealizacijos simptomas ir panikos priepuoliai. Labai gali būti (ir taip dažnai būna), kad šie du reiškiniai yra lengvos ar vidutinio sunkumo depresijos fone. Jums tikrai galėtų padėti antidepresantai. O geriausia būtų jei galėtumėte pasikalbėti ir su psichoterapeutu. Jūs vargina emociniai sunkumai ir tai toli gražu ne beviltiška situacija.
2017-12-28
Laba diena,
Jums tikrai reikėtų pasitart su psichiatru, o geriau psichiatru psichoterapeutu. Nemanau, kad tokią Jūsų būseną išprovokavo bandymas nutraukti ketipinorą, sunku patikėti, kad vartodama jį jautėtės visiškai gerai. Panašu, kad Jums reiktų koreguoti medikamentinį gydymą ir papildomai pradėti individualią psichoterapiją.
Lankytojų klausimai publikuojami be korektūros.
Šis atsakymas yra bendro pobūdžio informacija, kuri nėra ir jokiais būdais negali būti laikoma Jūsų diagnoze, skiriamu gydymu ar kitokia Jums tiesiogiai teikiama sveikatos priežiūros paslauga. Bendro pobūdžio atsakymas teikiamas išimtinai pagal Jūsų pateiktą klausimą. Visais atvejais rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į sveikatos priežiūros specialistą dėl diagnozės, gydymo ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos.